WITAMY W GODBUD

Wiemy jakie znaczenie dziś ma innowacyjność i profesjonalizm

Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie oraz fachową i wyszkoloną kadrę pracowniczą. Wykonujemy wszelkiego rodzaju roboty budowlane, instalacje c.o. ,wody, kanalizacji, oraz gazowe. Posiadamy uprawnienia do prowadzenia i odbioru w/w instalacji.

Jesteśmy firmą sprawnie działającą na terenie całego Śląska. Świadczymy usługi wykańczania wnętrz, remontów. Zajmujemy się kompleksowym i ekskluzywnym wykańczaniem domów, mieszkań, biur oraz pomieszczeń gospodarczych Oferujemy szereg profesjonalnych usług remontowo – budowlanych oraz monterskich. Gwarantem satysfakcji klienta jest nasza rzetelność i zaangażowanie poparte fachową wiedzą. Jako priorytet stawiamy sobie wysoką jakość świadczonych usług oraz zadowolenie klientów.

Oferta firmy jest dość obszerna i zarazem elastycznie dopasowywana do potrzeb najbardziej wymagającego Klienta. Świadczone przez nas usługi są konkurencyjne pod względem jakościowym i cenowym. Docieramy zarówno do klienta indywidualnego jak i instytucjonalnego.

Wszystkie nasze działania objęte są pełnym ubezpieczeniem OC.

Firma udziela gwarancji na usługi w okresie 24 miesięcy od zakończenia prac

image
NASI EXPERCI

Cechuje nas profesjonalizm i dyscyplina

Nasi pracownicy to wykwalifikowani fachowcy, którzy znają się na swojej pracy i posiadają wieloletnie doświadczenie w zakresie swoich obowiązków.

Wykończenia

100%

Budowa

100%

Instalacje

100%